Biostymulatory i aktywatory wzrostu roślin

Sprawdź nasz bestseller!

Preparat na mchy i trawę Bio Compost kod 405

oraz

Bakterie do oczyszczalni

Ekologiczne środki do pielęgnacji roślin

Naturalne środki do pielęgnacji roślin powinny być w 100% ekologiczne. Uprawa roślin, pielęgnacja trawników i utylizacja resztek organicznych, których w zadbanym ogrodzie nie brakuje, mogą iść w parze! Jeżeli jesteś eko i dbasz o środowisko naturalne, ten preparat jest dla Ciebie.
Nasz biopreparat dla roślin jest skoncentrowaną mieszanką grzybów i innych mikroorganizmów, w tym bakterii, bytujących naturalnie w glebie, to jeden preparat o dwukierunkowym działaniu.

Dowiedz się więcej:

Jak przyśpieszyć wzrost trawy?
Jak przyspieszyć wzrost roślin w ogrodzie i domu?

Biopreparaty dla roślin

Po pierwsze przyspiesza wzrost roślin i ich ukorzenianie po drugie sprawnie wspiera proces kompostowania. Pozwala utrzymać każdy ogród w pięknej formie dzięki stworzeniu optymalnych warunków glebowych. Zawiera w swoim składzie grzyby i bakterie stanowiące naturalne wsparcie dla gleby, jest źródłem mikroorganizmów typowych dla gleby.
Po drugie ten sam preparat wykorzystasz w kompostowniku, bo sprawnie prowadzi rozkład zielonych odpadów z ogrodu i kuchni, dając w efekcie bogaty i naturalny nawóz, który ponownie wykorzystasz do uprawy roślin.

Naturalna odżywka dla roślin

Bio Compost – aktywator wzrostu i naturalna odżywka dla roślin
Dla silnego, zdrowego wzrostu rośliny potrzebują odpowiednich warunków. Uboga gleba, słaby drenaż czy niewystarczająca ilość wody lub światła mogą skutkować pojawianiem się chorób i obumieraniem roślin. Biopreparat BIO COMPOST kod 405 to niezwykła mieszanina żywych organizmów, która sprawdzi się w każdym przydomowym ogrodzie, parku, na polu golfowym czy boisku. Zawiera grzyby i wyselekcjonowane kultury bakterii, które wraz z wilgocią docierają do głębszych warstw gleby. Tam się namnażają i działają stymulująco na wzrost roślin ozdobnych oraz trawy, ułatwiają asymilację nawozów naturalnych i sztucznych, pomagają w ukorzenianiu roślin, na bieżąco rozkładają resztki organiczne, sprzyjają zatrzymywaniu wody oraz spulchnianiu podłoża. Wprowadzenie do gleby starannie dobranych grzybów i bakterii zawartych w naszym biopreparacie zapobiega tworzeniu się pleśni, żółtych skaz i innym chorobom roślin, co jest bardzo ważne w okresach dużych opadów, kiedy wysoka wilgotność sprzyja rozwojowi chorób grzybowych. Nasz biopreparat dla roślin wyjątkowo dobrze sprawdza się w zacienionych miejscach trudnych do uprawy, poprawiając warunki wzrostu roślin.
BIO COMPOST kod 405 jest w 100% biodegradowalny, nie zawiera chemii i toksycznych substancji, jest bezpieczny dla zdrowia i środowiska naturalnego.

Kompostowanie – naturalna metoda utylizacji odpadów
Aby przyspieszyć kompostowanie, czyli naturalny proces rozkładu materii organicznej warto zadbać o odpowiednie warunki, szczególnie o obecność mikroorganizmów, które usprawnią rozkład. Bakterie – dobrane pod kątem swoich zdolności do degradacji tłuszczów, białek i cukrów – aktywizują i przyspieszają rozkład odpadów organicznych. Powstały w ten sposób kompost jest wartościowym produktem utylizacji, który może być wykorzystywany jako naturalny nawóz, który wzbogaca glebę o składniki odżywcze i sprzyja zdrowemu wzrostowi roślin. Kompostowanie z powodzeniem stosuje się w rolnictwie, przydomowych ogródkach, ale również w utylizacji odpadów komunalnych.
BIO COMPOST kod 405 zapewnia sprawny rozkład materii organicznej, jest prosty w stosowaniu, bezpieczny dla ludzi i zwierząt. Jest skoncentrowaną mieszanką grzybów i innych mikroorganizmów, w tym bakterii, bytujących naturalnie w glebie. Nie może być nic prostszego a zarazem genialnego i bezpiecznego, żeby wykorzystać naturę do wsparcia natury i ułatwienia naszego życia.

Ekob-tba » Produkty » Biostymulatory i aktywatory wzrostu roślin