Obróbka gnojowicy

Sprawdź nasz bestseller!

Preparat przyspieszający fermentację odpadów organicznych Bio Andain SP kod 113

Biopreparaty wspomagające obróbkę gnojownicy

Utylizacja gnojowicy to częsty problem w gospodarstwach, zakładach rolniczych i przemysłowych. Wysoka zawartość amoniaku, siarkowodorów, skatolu, indolu, ptomainy, tioalkoholi oraz innych toksycznych substancji wpływa negatywnie na dobrostan zwierząt oraz uprzykrza życie osób mieszkających w sąsiedztwie gospodarstwa. Jako rozwiązanie tego problemu od wielu lat stosujemy biopreparat do obróbki gnojowicy – Bio Aqualyse (kod 409), który upłynnia gnojowicę, przyspiesza rozkład amoniaku i substancji organicznych, a także zwiększa jej wartość nawozową. Regularne używanie biopreparatu na rozkład odpadów organicznych niezwykle poprawia komfort pracy, zmniejsza częstotliwość awarii i redukuje emisję gazów gnilnych.

W naszej ofercie polecamy również naturalne dezodoranty pozwalające na doraźne i szybkie zwalczanie uporczywych, nieprzyjemnych zapachów nieodłącznie towarzyszących hodowli zwierząt.
To grupa trzech preparatów w 100% bezpiecznych dla ludzi i zwierząt, powodujących biologiczne utlenianie odorów.
Oto jedna z opinii zadowolonego Klienta:
„Dezodorant, który u Pani zamówiłem, chyba działa. Ludzie na wsi robią zakłady, czy wywoziłem gnojówkę, czy nie. Bo niby jeździłem z beczką po polu, ale nie  śmierdzi. Ja mieszam preparat w beczce. Po wylaniu gnojowicy na ściernisko potrzebuje on kilku minut, a potem pachnie jak po deszczu, kiedy słoma na polu zmoknie.”

Bartosz Kałużny Gospodarstwo Rolne Bierzglin – woj. Wielkopolskie

Ekob-tba » Produkty » Hodowla zwierząt » Obróbka gnojowicy