9
page,page-id-9,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive
O firmie EKOB-TBA

Firma EKOB-TBA działa na polskim rynku od 1999 roku, jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach.

Od lat nieustannie poznajemy i dobieramy do rozwiązywania Twoich problemów naturalne bakterie, które bezpiecznie dla zdrowia i Twojego otoczenia zmieniają Twój świat na lepszy.

W stosowanych przez nas biopreparatach aktywne mikroorganizmy skutecznie zużywają we własnych procesach życiowych konkretne substancje chemiczne, które nie są już nam potrzebne lub wręcz nam przeszkadzają. To działanie podpatrzone w przyrodzie, naturalne, funkcjonujące od zawsze, niezauważalnie w naszym otoczeniu jest precyzyjne i skuteczne.

Oferujemy biopreparaty znajdujące zastosowanie w różnych gałęziach gospodarki i w gospodarstwach domowych.

Podstawą naszej działalności są preparaty do oczyszczalni komunalnych i preparaty do oczyszczalni przemysłowych, czyli linia profesjonalnych środków dla fachowców. Zapewniają one spełnienie wymaganych norm dla wód oczyszczonych określonych prawem oraz usuwają odory, poprawiając komfort życia pracowników i okolicznych mieszkańców.

Wszystkie nasze środki pozwalają prowadzić rozkład zanieczyszczeń uciążliwych dla człowieka substancji w naturalnych procesach biologicznych, m.in. nitryfikacja, usuwanie cyjanków, fenoli bez użycia toksycznych chemikaliów.

Zawarte w naszej ofercie preparaty do bioremediacji zawierają aktywne mikroorganizmy zdolne do rozkładu toksycznych zanieczyszczeń bezpośrednio w glebie (także na miejscu).

Ważnym filarem naszej działalności jest dostarczanie bakterii do oczyszczalni przydomowych i preparatów do szamb. Nasze bakterie do oczyszczalni przydomowych regulują pracę osadu czynnego, zapobiegając awariom i typowym problemom eksploatacyjnym (nadmiar soli, detergentów, przeciążenie oczyszczalni).

Środki do szamb pozwalają na prawidłowy przebieg procesów beztlenowych i usuwają nieprzyjemne zapachy, zmniejszają częstotliwość opróżniania zbiornika.

Ekologiczne środki czystości oparte są na naturalnych koncentratach roślinnych, enzymatycznych lub bakteryjnych, dlatego są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt oraz całkowicie biodegradowalne.

Bakterie związane na nośnikach mineralnych zapewniają dwuletnią trwałość oferowanych produktów.

 

Jeśli szukasz ekologicznych rozwiązań dla swoich problemów wypróbuj nasze biopreparaty!

 

Wszystkie nasze produkty wytwarzane są z zachowaniem normy ISO 9001.

 

Biopreparaty francuskiej biotechnologii

To najskuteczniejsze i najnowocześniejsze biopreparaty służące do:

biodegradacji zanieczyszczeń i odpadów charakterystycznych dla technologii wielu gałęzi przemysłu,

oczyszczalni komunalnych i naszego domowego otoczenia, w tym m.in. usuwania zanieczyszczeń z

wód podziemnych i gleby (bioremediacja) oraz bakterie do oczyszczalni przydomowych i szamb.

Ponadto ekologiczne środki czystości umożliwiające:

usuwanie nieprzyjemnych zapachów w pomieszczeniach zamkniętych i przestrzeniach otwartych

enzymatyczne oczyszczanie powierzchni domowych i przemysłowych

Doradztwo

Proponujemy profesjonalne doradztwo w zakresie doboru typu i ilości zastosowanego preparatu poparte wieloletnim doświadczeniem, ułatwione najszerszą ofertą biopreparatów do oczyszczalni, bakterii do szamba i innych domowych i przemysłowych zastosowań nakierowane na szybkie uzyskanie ekonomicznie optymalnego efektu. Pomagamy rozwiązywać typowe i rzadkie problemy w czyszczalniach miejskich, domowych i przemysłowych.

Badania i analizy

To obiektywne potwierdzenie możliwości zastosowania i efektów działania naszych biopreparatów możliwe dzięki nowoczesnej aparaturze analitycznej użytecznej również w terenie. Prowadzimy badania monitorujące skuteczność naszych preparatów w ich różnych zastosowaniach: dzięki temu możemy przedstawić naszym Klientom rzetelne dane na temat kupowanych produktów.