Ekologiczne środki czystości

Biologiczne środki czystości

Biologiczne środki czystości naszej firmy to płyny, proszki i kostki higieniczne pochodzenia naturalnego, zawierające żywe mikroorganizmy lub enzymy i substancje powierzchniowo czynne pochodzenia naturalnego o bardzo silnym działaniu myjącym, czyszczącym, udrażniającym.
Ekologiczne środki czystości regularnie stosowane zapewniają 100% czystość i chronią naturalne środowisko.

Ekologiczne środki czystości cieszą się ogromną popularnością. Wszystko dlatego, że zwiększa się nasza świadomość, dotycząca szkodliwości chemicznych detergentów. Środki chemiczne są nie tylko szkodliwe dla środowiska, ale także niekorzystnie oddziałują na zdrowie. Na ich wpływ szczególnie narażone są osoby sprzątające oraz domownicy. Zastosowanie ekologicznych środków czystości jest w pełni bezpieczne. Co ważne, preparaty biologiczne są bardzo skuteczne i z powodzeniem zastępują produkty chemiczne. Są to wieloskładnikowe preparaty o przebadanym i potwierdzonym działaniu. Mogą być wykorzystywane w miejscach, w których ścieki są odprowadzane do oczyszczalni biologicznych. Nasze preparaty posiadają certyfikaty unijne gwarantujące w składzie obecność bakterii kl. I. Oznacza to, że nie zawierają one bakterii chorobotwórczych lub innych substancji groźnych dla ludzi czy zwierząt domowych.

Ekob-tba » Produkty » Ekologiczne środki czystości

Dlaczego warto stosować ekologiczne środki czystości?

Stosowanie ekologicznych środków czystości ma wiele korzyści zarówno dla środowiska, jak i dla zdrowia ludzkiego. Przede wszystkim preparaty ekologiczne są mniej szkodliwe dla środowiska. Środki czystości, które zawierają szkodliwe chemikalia, takie jak amoniak, chlor i fosfor, mogą mieć negatywny wpływ na środowisko naturalne. Po użyciu mogą zanieczyścić wody gruntowe i powierzchniowe, a przez to niekorzystnie wpływać na ekosystemy. Środki czystości ekologiczne są stworzone z naturalnych składników, które są nieszkodliwe dla środowiska. Dodatkowo biologiczne środki czystości są bezpieczniejsze dla zdrowia. Niektóre środki czystości zawierają chemikalia, które mogą powodować podrażnienia skóry i oczu, problemy z oddychaniem i choroby przewlekłe. Długotrwałe narażenie na te substancje chemiczne może mieć negatywny wpływ na zdrowie ludzkie. Oprócz tego ekologiczne środki czystości są tak samo skuteczne, jak ich tradycyjne odpowiedniki.

Biologiczne środki czystości – szeroki wybór preparatów do czyszczenia

Nasze ekologiczne środki czystości zawierają substancje powierzchniowo czynne i enzymy o naturalnym, roślinnym pochodzeniu, część preparatów zawiera w składzie żywe mikroorganizmy, zapewniają optymalne rezultaty bez żrących i niebezpiecznych związków chemicznych. Nie tylko czyszczą powierzchnie, ale również zapewniają im przyjemny, świeży zapach. Równocześnie ich stężona formuła sprawia, że wydajność jest bezkonkurencyjna. Została ona opracowana na podstawie wnikliwych badań, a skuteczność ekologicznych środków czystości została potwierdzona laboratoryjnie.
Oferujemy produkty myjące przeznaczone do ogólnego czyszczenia powierzchni (LBS kod 613, LSG kod 604), środki odtłuszczające i do konserwacji kanalizacji (LBV kod 610, LBA 702), kostki do spłuczek (GSC 618) czy krążki do pisuarów (PUR 607), preparat do usuwania kamienia (BIO TARTRE kod 101), preparat do udrażniania rur (DPA kod 612). Nasze produkty do czyszczenia zastępują chemiczne detergenty i nie pozostawiają nieprzyjemnego zapachu i co bardzo ważne nie zaburzają pracy oczyszczalni biologicznej, a wspomagają toczące się w niej procesy rozkładu ścieków.

Ekologiczne środki czystości producent Ekotba.pl – moda czy krok w kierunku naszej przyszłości?

Ekologiczne środki czystości to dobry wybór, a nie moda. W ostatnim czasie coraz więcej osób zdaje sobie sprawę z wpływu środków czystości na środowisko i zdrowie człowieka. Tradycyjne środki czystości zawierają wiele szkodliwych substancji chemicznych, które mogą powodować problemy zdrowotne oraz zanieczyszczać powietrze i wody. Ekologiczne środki czystości zawierają składniki pochodzenia roślinnego, które są biodegradowalne i nieszkodliwe dla środowiska. Są bezpieczniejsze dla zdrowia człowieka, ponieważ nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych. Bio środki czystości to doskonały wybór dla osób dbających o środowisko i zdrowie. Ich stosowanie może przyczynić się do zmniejszenia ilości szkodliwych substancji chemicznych w naszych domach i w środowisku.