Ekologiczne środki czystości

Biologiczne środki czystości

Biologiczne środki czystości naszej firmy to płyny, proszki i kostki higieniczne pochodzenia naturalnego, zawierające żywe mikroorganizmy lub enzymy i substancje powierzchniowo czynne pochodzenia naturalnego o bardzo silnym działaniu myjącym, czyszczącym, udrażniającym.
Ekologiczne środki czystości regularnie stosowane zapewniają 100% czystość i chronią naturalne środowisko.

Biologiczne środki czystości

Biologiczne środki czystości to rozwiązanie dla tych, którzy szukają bezpiecznych środków czystości – przyjaznych dla ludzi i zwierząt, dla domu i środowiska. Podpatrzyliśmy precyzyjne i skuteczne działania zachodzące w przyrodzie i na tej podstawie stworzyliśmy serię biopreparatów, powstających w wyniku przemian biotechnologicznych, a nie jak tradycyjna chemia domowa w przemyśle petrochemicznym. Wszystkie zawarte w nich substancje są w 100% naturalne.

Ekologiczne środki czystości

Tworzymy ekologiczne środki czystości oparte na naturalnych koncentratach roślinnych, enzymatycznych lub bakteryjnych, doskonale radzące sobie z czyszczeniem powierzchni domowych.
Nasze produkty są:
• 100% ekologiczne,
• biodegradowalne,
• oparte o naturalne procesy zachodzące w przyrodzie,
• bezpieczne dla zdrowia,
• bezpieczne dla zwierząt.
Naturalnie zmieniamy nasze wspólne otoczenie na lepsze.
Poznaj ekologiczne środki czystości oparte na naturalnych koncentratach roślinnych, enzymatycznych lub bakteryjnych oraz biopreparaty do oczyszczalni przydomowych i szamb.

Strona główna » Sklep » Ekologiczne środki czystości

Ekologiczne środki czystości

Ekologiczne środki czystości cieszą się ogromną popularnością. Wszystko dlatego, że zwiększa się nasza świadomość, dotycząca szkodliwości detergentów. Środki chemiczne są nie tylko szkodliwe dla środowiska, ale także niekorzystnie oddziałują na zdrowie. Na ich wpływ szczególnie narażone są osoby sprzątające oraz domownicy. Zastosowanie ekologicznych środków czystości jest w pełni bezpieczne. Co ważne, preparaty biologiczne są bardzo skuteczne i z powodzeniem zastępują detergenty. Są to wieloskładnikowe preparaty o przebadanym i potwierdzonym działaniu. Mogą być wykorzystywane w miejscach, w których ścieki są odprowadzane do oczyszczalni, wspomaganych działaniem bakterii nitryfikacyjnych.

Ekologiczne środki czystości z atestem

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Oznacza to, że nie zawierają żadnych bakterii lub innych substancji groźnych dla ludzi czy zwierząt.

Biologiczne środki czystości

Nasze ekologiczne środki czystości zapewniają optymalne rezultaty bez żrących i niebezpiecznych związków chemicznych. Nie tylko czyszczą powierzchnie, ale również zapewniają im przyjemny, świeży zapach. Równocześnie ich stężona formuła sprawia, że wydajność jest bezkonkurencyjna. Została ona opracowana na podstawie wnikliwych badań, a skuteczność ekologicznych środków czystości została potwierdzona laboratoryjnie.
Oferujemy produkty przeznaczone do ogólnego czyszczenia powierzchni (Deternet kod 315LBV kod 610.061), płyny do toalet przenośnych (kampery, jachty, toalety turystyczne) (LSM kod 609.013), odtłuszczające (LBA 610.061NSH 611.013), kostki do spłuczek (GSC 618.061) czy krążki do pisuarów (PUR 607.111).
Nasze produkty do czyszczenia zastępują chemiczne detergenty i nie pozostawiają nieprzyjemnego zapachu oraz nie zaburzają pracy oczyszczalni biologicznej.