Hotele Gastronomia

Biopreparaty dla hoteli i gastronomii

Oferta dla branży HoReCa obejmuje biopreparaty usprawniające działanie kanalizacji, redukujące odory, rozkładające tłuszcze i skrobię. Całkowicie naturalne i bezpieczne dla środowiska produkty pomagają utrzymać nienaganną czystość i zapewnić bezawaryjne funkcjonowanie kanalizacji nawet przy wysokiej eksploatacji. Bioprepraty dla hoteli i gastronomii to gwarancja komfortu gości oraz gospodarzy.

Sprawdź również:

Biopreparaty dla gastronomii

Produkty powstałe z myślą o branży gastronomicznej opierają się o działanie mikroorganizmów, które w swoich naturalnych procesach życiowych usuwają zanieczyszczenia powszechne w profesjonalnych kuchniach. Wprowadzone do kanalizacji, skutecznie rozkładają tłuszcze oraz skrobię – ADIPACK kod 600, wspomagają odprowadzanie ścieków kuchennych – FTE kod 609 i zapobiegają zatorom DPA kod 612, LBA kod 610. Dzięki swojej wygodnej formie, biopreparaty dla gastronomii można z łatwością stosować regularnie, bez problemów z dozowaniem.

To grupa profesjonalnych produktów przeznaczonych do walki z tłuszczem obecnym wszędzie tam, gdzie przygotowywane jest jedzenie. Płyny znakomicie sprawdzają się do mycia zlewów, okapów, blatów, ścian i podłóg, mebli kuchennych i elementów wyposażenia kuchni, docierając w nawet najtrudniej dostępne miejsca – LBS kod 613, LSG kod 604. Proszki zapewniają sprawne odprowadzanie ścieków i innych zanieczyszczeń organicznych – bez zatorów tłuszczowych, gnicia i awarii instalacji.

Biopreparaty dla hoteli

Dla branży hotelarskiej przygotowaliśmy selekcję biopreparatów do zadań specjalnych. Pozwalają trwale rozwiązać problemy z kanalizacją – FTE kod 609, LBV kod 610, LBA kod 702, usuwają nieprzyjemne zapachy, zmniejszają częstotliwość awarii i usterek. Regularnie stosowane poprawiają ogólny stan instalacji kanalizacyjnej i ułatwiają utrzymanie nieskazitelnej czystości.

Zawarte w naszych biopreparatach mikroorganizmy, enzymy i związki biochemiczne umożliwiają likwidację kamienia i zanieczyszczeń znajdujących się na wszelkich urządzeniach sanitarnych. Wspierają też rozkład substancji organicznych w kanalizacji i szambach, zapobiegając powstawaniu przykrych zapachów i zamulaniu. Środki do walki z kamieniem i osadami mineralnymi – BIO TARTRE kod 101, doskonale sprawdzają się do czyszczenia urządzeń sanitarnych, kanalizacji, studzienek odpływowych, jak również w hotelowym SPA, umywalniach i łaźniach.

Ekologiczne środki czystości dla hotelu, restauracji, foodtrucków

Zrównoważony rozwój to nie tylko redukcja odpadów i odpowiedzialne gospodarowanie zasobami, ale także ograniczenie substancji szkodliwych dla środowiska. Nasze biopreparaty dla gastronomii pozwalają zachować idealny porządek i higienę bez użycia chemii i toksycznych substancji, są w pełni biodegradowalne. Enzymy i biosurfaktanty pochodzenia naturalnego zawarte w naszych płynach skutecznie usuwają nawet uporczywe zabrudzenia, bez naruszania naturalnej równowagi środowiska, mają do 500 razy silniejsze działanie, niż chemiczne środki powierzchniowo czynne. Warto wiedzieć, że procesy biologiczne chociaż mają działanie wydłużone w czasie, to ich skuteczność jest długotrwała i 100%-owa oraz ich stosowanie nie powoduje uszkodzenia instalacji czy armatur.

Ekologiczne środki czystości polecane dla hoteli i gastronomii są całkowicie bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nie wywołują alergii ani podrażnień skóry, czy dróg oddechowych.

Ekob-tba » Produkty » Hotele Gastronomia