Oczka i akweny wodne

Biopreparaty do oczka wodnego, stawów, jezior i zbiorników

Biopreparaty przeznaczone do utrzymania czystości i pielęgnacji oczek wodnych, stawów, jezior, zbiorników retencyjnych i basenów. Zwalczają glony i usuwają substancje organiczne, rozwiązują problemy z zamuleniem i nieprzyjemnymi zapachami, przywracają klarowność wody i równowagę środowiska dzięki działaniu naturalnych bakterii.

Biopreparaty do oczka wodnego

Nasz biopreparat do oczka wodnego AQUACALGON+ kod 401 w naturalny i bezpieczny sposób pozwala pozbyć się problemów i zapewnić czystość zbiornika. Nie zawierają chemii i toksycznych substancji, dzięki czemu jest całkowicie bezpieczny dla ludzi, zwierząt oraz roślin. Jego działanie opiera się na wykorzystaniu zdolności naturalnych bakterii, które przyczyniają się do zmniejszenia ilości glonów przez rozkład substancji organicznych zawartych w wodzie, pozwalając cieszyć się czystą, klarowną wodą bez przykrych zapachów i zanieczyszczeń.
Może być stosowany w przydomowych oczkach wodnych, fontannach, sadzawkach i innych obiektach architektury krajobrazu.

Biopreparaty do akwenów i zbiorników wodnych

Nasz biopreparat do oczek i akwenów wodnych AQUACALGON+ kod 401 zawiera wyselekcjonowane mikroorganizmy o kierunkowym działaniu związane na nośnikach mineralnych, które
tlenowa mineralizację związków węglowych i azotowych, mają zdolnośc wiązania fosforu przez zawarte w preparacie związki wapniowe, rozjkładaja węglowodory i eliminują metale ciężkie wiążąc je w mule osiadłym na dnie zbiornika. Pozwalają przywrócić równowagę środowiska wodnego i trwale wyeliminować takie problemy jak:
– glony i sinice,
– wysoka dystrofizacja,
– metale ciężkie,
– trucizny i toksyny.

Biopreparaty do akwenów wodnych

Biopreparaty do akwenów znajdują zastosowanie w utrzymaniu czystości basenów i kąpielisk, stawów i jezior, zbiorników retencyjnych oraz stawów hodowlanych. Stosowanie wyselekcjonowanych bakterii naszego preparatu AQUACALGON+ kod 401 inicjuje tlenowe przetwarzanie związków węglowych i azotowych, co dzięki naturalnemu oczyszczaniu wód sprzyja hodowli ryb i pozbawia fitoplankton nadmiaru odżywek. Odpowiednio dobrane mikroorganizmy przywracają naturalny skład środowiska wodnego, usuwając występujące w nim metale ciężkie, trucizny i inne zanieczyszczenia chemiczne. Rozwiązują problem zamulania, kwitnienia wody oraz przykrych zapachów.

Ekob-tba » Produkty » Oczka i akweny wodne