Neutralizatory zapachów

Ekob-tba » Produkty » Neutralizatory zapachów

Nasze biologiczne neutralizatory, albo inaczej dezodoranty, to mieszanina naturalnych związków czynnych biologicznie powodujących utlenianie odorów powstających podczas rozkładu substancji organicznych. Takie związki jak siarkowodór, indol, skatol to gazy gnilne o szczególnie uciążliwym zapachu. Po zastosowaniu naszych biopreparatów te zapachy, jak i wszystkie inne nie są wyczuwalne, zostają zneutralizowane na drodze biologicznego utleniania, czyli całkowicie rozłożone.
Preparaty mają postać dość gęstych płynów, zawierają mieszaninę naturalnych i syntetycznych związków aromatycznych, sole metaliczne w formie mikroelementów i niejonowe składniki powierzchniowo czynne. Nuta zapachowa ma różne natężenie, pochodzi z naturalnych olejków eterycznych i co bardzo ważne – wszystkie nasze dezodoranty wykazują dodatkowo działanie grzybobójcze.
Nasze neutralizatory doskonale się sprawdzają w oczyszczalniach ścieków, w przepompowniach, w halach produkcyjnych, w przetwórniach ryb, w przemyśle rolno-spożywczym, w ubojniach i wszędzie tam, gdzie pojawiają się nieprzyjemne zapachy, także w pomieszczeniach użytku publicznego, np. w sanitariatach, w salach konferencyjnych, a także w pomieszczeniach dla zwierząt hodowlanych.