Bakterie do szamba

Skuteczne bakterie do szamba EKOB-TBA!

Bakterie do szamba umożliwiają jego prawidłowe funkcjonowanie przez długie lata. Nie tylko usprawniają działanie systemu i rozpuszczają osady, ale również eliminują nieprzyjemne zapachy. W naszej ofercie mamy wieloskładnikowe preparaty do szamb, które działają wielowymiarowo. Rozpuszczają złogi, m.in. z tłuszczu, przez co zapobiegają wystąpieniu typowych problemów z oczyszczalniami, takich jak zapchanie drenażu czy zamulenie. Mineralne podłoże preparatów do szamb zapewnia optymalne pH do namnażania się bakterii. Najlepiej, aby bakterie do szamb były stosowane regularnie – wtedy pozwalają utrzymać stałe, optymalne warunki do wzrostu korzystnej flory. Biopreparaty pomagają również przywrócić równowagę po przerwie w dostawie ścieków, np. w czasie urlopu. Znajdziesz tu nie tylko bakterie do szamba, ale także środki do czyszczenia szamba czy środki do dezynfekcji szamba. Bez względu na to, na jakie preparaty do szamba betonowego padnie Twój wybór, to możesz mieć pewność, że będziesz z nich w pełni zadowolony.

Biologiczne preparaty do szamba – poznaj ich największe zalety!

Biologiczne preparaty do szamba są wieloskładnikowe, zawierają wyselekcjonowane mikroorganizmy rozkładające ścieki bytowo-gospodarcze gromadzące się w szambie, przyspieszają naturalny rozkład nieczystości, zapobiegają zamulaniu zbiorników, upłynniają ścieki, zapobiegają występowaniu kożuchów powierzchniowych oraz wydzielaniu się nieprzyjemnych dla otoczenia zapachów. Regularne stosowanie zapewnia bezawaryjność instalacji, zmniejsza częstość opróżniania szamba i przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego.

Biopreparaty do szamba – rodzaje oraz ich działanie

Regularne stosowanie biologicznych preparatów do szamba – FOSSES SEPTIQUES kod 603, w ogromnym stopniu usprawnia i przyspiesza rozkład zanieczyszczeń jeszcze przed wywozem do oczyszczalni. Wykorzystanie bakterii do szamba zapewnia bezzapachowy rozkład nieczystości, przyczynia się do zmniejszenia ich objętości oraz zmniejszenia częstości opróżniania szamba.
Takie nowoczesne podejście do wydawałoby się przestarzałego szamba, jest dowodem dbałości o środowisko i świadomości ekologicznej.
Bakterie do szamba powodują systematyczny rozkład stałych zanieczyszczeń i upłynniają ścieki, co zapobiega ich piętrzeniu się na powierzchni i powstawaniu zwartych zamuleń na dnie zbiornika, zapobiega również szybkiemu wypełnianiu szamba i co najgorsze wybijaniu zawartości w domowej kanalizacji.
Wygodna aplikacja preparatu do szamba do muszli klozetowej przyczynia się również do osadzania się części bakterii na ścianach rur odpływowych, co z kolei zapobiegnie ich zatykaniu. Nie miejmy złudzeń, że kanalizacyjne rury odpływowe są czyste, bo regularnie spłukujemy je wodą, zawsze jakieś fragmenty zanieczyszczeń przykleją się do ścianek. Stosowanie naszych bakterii do szamba spowoduje również oczyszczanie samych przewodów odpływowych.
Warto pamiętać również o dopływach ze zlewów kuchennych, z umywalki, wanny czy prysznica w łazience. W tych miejscach zalegają zwykle osady tłuszczowe. Naszym rozwiązaniem jest biologiczny preparat rozkładający tłuszcze – FTE kod 603 zawierający wyselekcjonowane bakterie degradujące tłuszcze pochodzenia roślinnego i zwierzęcego. Stosowanie tego preparatu pozwoli utrzymać instalację kanalizacyjną w nienagannej czystości, zapobiegnie wydobywaniu się nieprzyjemnych zapachów z kanalizacji, co jest szczególnie dotkliwe po dłuższej nieobecności w domu, po powrocie z wakacji, kiedy syfony i kolanka przeschły i nie ma już bariery wodnej dla przykrych odorów z kanalizacji.
Warto pamiętać, że przy stosowaniu biologicznych preparatów do szamba istotne jest, jakich używamy środków czystości. Agresywna chemia, duże ilości chemii gospodarczej będą systematycznie niszczyć bakterie w naszym szambie.

Środki do szamba – najlepsze preparaty do szamba EKOB-TBA

Czy zastanawiałeś się, jak możesz jeszcze bardziej zoptymalizować działanie swojego szamba? Odpowiedź jest prosta – zastosuj najskuteczniejsze bakterie do szamba ekologicznego! To innowacyjne rozwiązanie, które nie tylko zapewnia wyjątkową skuteczność w przetwarzaniu odpadów, ale także pomaga w dbaniu o środowisko naturalne. Nasze środki do szamba EKOB-TBA są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych, występują w środowisku naturalnym. Preparaty do szamba stanowią mieszaninę wyselekcjonowanych mikroorganizmów osadzonych na podłożu mineralnym, posiadają atest PZH. Bakterie do szamba betonowego zawierają mikroorganizmy kl. I i zgodnie z normą Unii Europejskiej to bezpieczne dla ludzi i środowiska, niechorobotwórcze szczepy bakteryjne. Dzięki nim fermentacja beztlenowa przebiega jeszcze bardziej efektywnie, co skutkuje szybszym i kompletniejszym przekształceniem ścieków w substancje bezpieczne dla środowiska.

Najskuteczniejsze bakterie do szamba – szeroki wybór bakterii do szamba

Masz szambo w swoim domu lub działce i nie jesteś zadowolony z jego stanu? Właśnie dla Ciebie mamy rozwiązanie! Preparaty do szamba EKOB-TBA, które odmienią Twoje szambo i zapewnią Ci spokój i komfort. Oferujemy preparaty, które skutecznie usuwają nieprzyjemne zapachy i zanieczyszczenia z Twojego szamba. Nie tylko eliminują przykre aromaty, ale także rozkładają osady organiczne, tłuszcze i inne substancje, które gromadzą się w zbiorniku. Dzięki temu szambo staje się czystsze, a jego działanie bardziej efektywne. Nasz priorytet to ochrona środowiska, dlatego preparaty biologiczne do szamba EKOB-TBA są przyjazne dla natury. Nasze formuły są biodegradowalne i nie zawierają szkodliwych substancji chemicznych. Możesz być pewien, że korzystając z naszych produktów, nie szkodzisz środowisku ani swojemu zdrowiu. W naszej ofercie mamy bogaty wybór bakterii do szamba. Środki biologiczne do szamba są dostępne w formie proszku w opakowaniach 1 kg lub 25 kg. Szczegółowe działanie każdego z biopreparatów zostało opisane w naszym sklepie. Ważność preparatów do szamb to 2 lata. Preparaty do szamba ekologicznego należy przechowywać je w miejscu niedostępnym dla dzieci, w którym nie będą narażone na wpływ wysokich lub ujemnych temperatur. Znajdziesz u nas zarówno bakterie do szamba, preparaty do czyszczenia szamba, jak i środki do dezynfekcji szamba.

Zapoznaj się z naszą szeroką ofertą bakterii do szamba

Wahasz się, jakie bakterie do szamba wybrać? Przejrzyj ofertę w naszym sklepie i przeczytaj opisy produktów. Zapraszamy także do zakładki kontakt, gdzie znajdziesz numer telefonu do naszej firmy. Nasi pracownicy z przyjemnością udzielą rad dotyczących wyboru i zastosowania preparatów do szamb. Pomogą także znaleźć rozwiązania problemów zakłócających prawidłowe działanie instalacji. W naszej ofercie oprócz bakterii do szamb znajdują się specjalne dezodoranty, które skutecznie neutralizują niepożądane zapachy. Polecamy również ekologiczne środki czystości.