Czysta ekologia

Ekologiczne preparaty do domu

Wybrane biologiczne preparaty przeznaczone do stosowania w oczyszczalniach przydomowych, w szambie oraz ekologiczne środki czystości do domu.
Linia produktów stworzona dla wymagających Pań i Panów domu.
Preparaty naszej firmy są w 100% ekologiczne i biodegradowalne, mają wysoką jakość i skuteczność działania, są opakowane estetycznie i funkcjonalnie dla wygody naszych klientów.

Biologiczne preparaty do utrzymania czystości w domu

Coraz więcej z nas myśli o bezpiecznych dla siebie i środowiska rozwiązaniach, jakie chciałby zastosować w swoim domu. Nasze biologiczne preparaty do utrzymania czystości w domu są idealnym rozwiązaniem. To środki w 100% ekologiczne, w pełni biodegradowalne, wspomagają naturalnie procesy oczyszczania, są bezpieczne dla ludzi i zwierząt domowych.

Biopreparaty do utrzymania czystości w domu – płyny i proszki

Biopreparaty do utrzymania czystości w domu mają postać proszków lub płynów, przeznaczone są do zastosowania w oczyszczalniach przydomowych z napowietrzaniem – BIOLOGICZNY PREPARAT DO OCZYSZCZALNI PRZYDOMOWEJ KOD 402, w szambach – BIOLOGICZNY PREPARAT DO SZAMBA KOD 603, do odtłuszczania odpływów i kanalizacji BIOLOGICZNY PREPARAT ODTŁUSZCZAJĄCY DO KANALIZACJI KOD 609

oraz do sprzątania – BIOLOGICZNY PŁYN DO KUCHNI i PŁYN UNIWERSALNY.

Biologiczne preparaty do czyszczenia domu w formie proszku

Proszki to preparaty składające się z podłoża mineralnego np. rozdrobnione skały wydobyte z dna morskiego o dużej porowatości oraz główny składnik – mikroorganizmy kl. I, czyli wyselekcjonowane np. bakterie czy roztocza (które kojarzą się przede wszystkim z alergią i kurzem), a nasze mają zdolność rozkładania określonych substancji organicznych. One najzwyczajniej potrzebują ich do życia i rozwoju, żywią się tłuszczem lub materią organiczną. W preparacie bakterie przyjmują postać spoczynkową, aktywują się w wilgotnym środowisku. Najlepiej wsypać je do naczynia z ciepłą wodą i odczekać 10-15 min. mieszając od czasu do czasu, i potem, już ożywione i gotowe do pracy, wlać z całą zawartością naczynia, szczególnie z osadem z dna, do kanalizacji. W prostszy sposób możemy zwyczajnie wsypać porcję proszku do sedesu lub odpływu w zlewie w kuchni i spłukać niewielką ilością wody, najlepiej wieczorem, kiedy wszyscy domownicy poszli już spać.

Biologiczne preparaty do czyszczenia domu w formie płynu

Płyny to unikalne produkty, nie zawierają grama chemii, a potrafią do 500 razy silniej działać niż środki chemiczne. Regularne stosowanie preparatów biologicznych zapewnia nie tylko czystość zlewów i kanalizacji, ale także wspomaga procesy oczyszczania w przydomowej oczyszczalni lub szambie.
Stosowanie biologicznych preparatów do utrzymania czystości w domu jest w pełni bezpieczne dla otoczenia i domowników.

Strona główna » Sklep » Czysta ekologia