604
page,page-id-604,page-template-default,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive
Tabletki do szamba

Tabletki biologiczne do szamb to łatwy sposób na utrzymanie prawidłowej flory w oczyszczalni ścieków. Doskonale sprawdzają się w przypadku systemów przydomowych. Zawarte w nich bakterie przyspieszają rozkład osadu, zapobiegają powstawaniu złogów tłuszczu, przez co przeciwdziałają zatykaniu się szamba. Warto zaznaczyć, że nasze tabletki do szamba pozwalają także odbudować florę w oczyszczalni po tym, gdy przez dłuższy czas nie były odprowadzane do niej ścieki.

 

Czy tabletki do szamb nadają się do codziennej pielęgnacji sanitariatów? Oczywiście. Są naprawdę łatwe w użytkowaniu – tabletki do szamba po prostu wrzuca się pod pokrywę spłuczki. Nie tylko skutecznie czyszczą toalety i pisuary, ale także neutralizują nieprzyjemne zapachy. Tabletki do szamba ekologicznego aplikowane wprost do spłuczki barwią wodę i zapewniają jej miły, świeży zapach. Ponadto odkażają sanitariaty i przeciwdziałają osadzaniu się kamienia. Jedna tabletka do szamba wystarcza na dwa miesiące normalnego użytkowania sanitariatu w gospodarstwie domowym.

 

Oferujemy tabletki do szamba ekologicznego, które są naprawdę skuteczne. Ich działanie zostało potwierdzone naukowo, a skład jest zasługą wnikliwych badań we francuskich laboratoriach. Nasze tabletki do oczyszczania szamb są w pełni przyjazne dla środowiska oraz bezpieczne dla człowieka i zwierząt. Są pozbawione substancji rakotwórczych i chorobotwórczych. Za działanie tabletki do szamba bio odpowiadają starannie wyselekcjonowane odmiany bakterii oraz inne naturalne substancje biologicznie czynne.

 

W naszym sklepie sprzedajemy tabletki do szamb do aplikacji do spłuczki w kilku rodzajach. Są one oferowane detalicznie lub hurtowo, w opakowaniach po 10 sztuk. Szczegółowy opis tabletek do czyszczenia szamb można przeczytać na podstronach ofertowych.

 

Chcą Państwo kupić tabletki biologiczne do szamba? Zachęcamy do skontaktowania się z naszymi pracownikami. Można do nas napisać e-mail lub zadzwonić. Z przyjemnością porozmawiamy z Państwem i podpowiemy, jakie tabletki do szamba będą najskuteczniejsze.

Tabletki do szamba
Tabletki do szamba ekologicznego