Ekob-tba » Pracowite mikroorganizmy rozwiązują problemy w oczyszczalniach komunalnych i przemysłowych!

Pracowite mikroorganizmy rozwiązują problemy w oczyszczalniach komunalnych i przemysłowych!

17 października 2019

W stosowanych przez nas biopreparatach aktywne mikroorganizmy skutecznie zużywają we własnych procesach życiowych konkretne substancje chemiczne, które nie są już nam potrzebne lub wręcz nam przeszkadzają. To działanie podpatrzone w przyrodzie, naturalne, funkcjonujące od zawsze, niezauważalnie w naszym otoczeniu jest precyzyjne i skuteczne.

Polecamy nasze środki do oczyszczalni komunalnych i przemysłowych, które usprawniają pracę oczyszczalni, pomagają wyeliminować typowe bolączki tych instalacji, zapewniając stabilną, efektywną pracę mikroorganizmów.

Preparaty do oczyszczalni komunalnych i przemysłowych poprawiają skuteczność oczyszczania w aspekcie ogólnego działania osadu czynnego, zwłaszcza w warunkach nietypowego zrzutu ścieków, podtrucia osadu czynnego.

Posiadamy najszerszą w Polsce linię produktów dobranych w kierunku przetwarzania określonych substancji chemicznych np. węglowodorów, fenoli, detergentów, tłuszczów, chlorofenolu, pochodnych benzenu, skrobi, cyjanków w oczyszczalni, w koksowniach, krezoli, rozpuszczalników, odpadów celulozowych. 

Oferujemy naturalne bakterie do oczyszczalni komunalnych i przemysłowych, które umożliwiają ich prawidłową pracę. Mamy najbogatszy wybór biopreparatów na rynku. To produkty, które ułatwiają zachowanie higieny i pozwalają rozwiązać wiele problemów, z którymi muszą spierać się osoby zarządzające oczyszczalniami. Odpowiednie wykorzystanie środków do oczyszczalni pozwala rozłożyć złogi składające się z odpadów, papieru, tłuszczu i innych zanieczyszczeń. Bakterie do oczyszczalni biologicznej eliminują również przykre zapachy. Stosowanie odpowiednich środków to także dobry sposób na odbudowanie oraz utrzymanie prawidłowej flory bakteryjnej oczyszczalni, która umożliwia jej długotrwałe i prawidłowe działanie.

 Ogromną zaletą bakterii do oczyszczalni ścieków jest stosunkowo niska cena. Ponadto bakterie do oczyszczalni są naprawdę skuteczne oraz przyjazne dla środowiska. Co ważne, wszystkie oferowane przez nas produkty spełniają wymogi polskiego prawa i są zgodne z normą ISO 9001. Co więcej, nasze bakterie do oczyszczalni poprawiają również komfort pracowników obsługujących urządzenia oraz podnoszą jakość życia osób mieszkających w sąsiedztwie.

 Zachęcamy do zakupu sprawdzonych bakterii tlenowych do oczyszczalni w sklepie internetowym. Nasza oferta jest bardzo szeroka. Wszystkie dostępne preparaty oparte są na składnikach mineralnych, enzymatycznych i bakteryjnych.

 Są one w pełni bezpieczne dla ludzi oraz zwierząt. Ich skuteczność została potwierdzona wnikliwymi badaniami. Preparaty do oczyszczalni komunalnych i przemysłowych sprzedawane są w dużych opakowaniach. Środki do oczyszczalni na nośnikach mineralnych mają bardzo długą trwałość – ich ważność sięga dwóch lat.

 Nie wiesz, jakie bakterie do oczyszczalni ścieków najlepiej sprawdzą się w Twoim przypadku? Skontaktuj się z naszym doradcą i poproś o poradę. Z przyjemnością doradzimy najlepsze biopreparaty do oczyszczalni, które pozwolą osiągnąć zamierzone rezultaty. 

Firma EKOB-TBA działa na polskim rynku od 1999 roku, jako spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Gliwicach.

Od lat nieustannie poznajemy i dobieramy do rozwiązywania Twoich problemów naturalne bakterie, które bezpiecznie dla zdrowia i Twojego otoczenia zmieniają Twój świat na lepszy.