274
page,page-id-274,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,eltd-cpt-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,moose-ver-1.2, vertical_menu_with_scroll,smooth_scroll,blog_installed,wpb-js-composer js-comp-ver-4.9.1,vc_responsive
Ekologiczne środki czystości

Ekologiczne środki czystości cieszą się ogromną popularnością. Wszystko dlatego, że zwiększa się nasza świadomość, dotycząca szkodliwości detergentów. Środki chemiczne są nie tylko szkodliwe dla środowiska, ale także niekorzystnie oddziałują na zdrowie. Na ich wpływ szczególnie narażone są osoby sprzątające oraz domownicy. Zastosowanie ekologicznych środków czystości jest w pełni bezpieczne. Co ważne, preparaty biologiczne są bardzo skuteczne i z powodzeniem zastępują detergenty. Są to wieloskładnikowe preparaty o przebadanym i potwierdzonym działaniu. Mogą być wykorzystywane w miejscach, w których ścieki są odprowadzane do oczyszczalni, wspomaganych działaniem bakterii nitryfikacyjnych.

 

Wszystkie oferowane przez nas produkty posiadają atest Państwowego Zakładu Higieny. Oznacza to, że nie zawierają żadnych bakterii lub innych substancji groźnych dla ludzi czy zwierząt.

 

Nasze ekologiczne środki czystości zapewniają optymalne rezultaty bez żrących i niebezpiecznych związków chemicznych.Nie tylko czyszczą powierzchnie, ale również zapewniają im przyjemny, świeży zapach. Równocześnie ich stężona formuła sprawia, że wydajność jest bezkonkurencyjna.Została ona opracowana na podstawie wnikliwych badań, a skuteczność ekologicznych środków czystości została potwierdzona laboratoryjnie.
Oferujemy produkty przeznaczone do ogólnego czyszczenia powierzchni (Deternet kod 315, LBV kod 610.061), płyny do toalet przenośnych (kampery, jachty, toalety turystyczne) (LSM kod 609.013), odtłuszczające (LBA 610.061, NSH 611.013), kostki do spłuczek (GSC 618.061) czy krążki do pisuarów (PUR 607.111).
Nasze produkty do czyszczenia zastępują chemiczne detergenty i nie pozostawiają nieprzyjemnego zapachu oraz nie zaburzają pracy oczyszczalni biologicznej.

Pełną ofertę ekologicznych środków czystości mogą Państwo przejrzeć w naszym sklepie internetowym. Znajdują się tam biopreparaty o różnorodnych działaniu. Wśród nich są m.in. płyny do udrażniania, odtłuszczania i mycia oraz inne ekologiczne środki czystości. Sklep oferuje również kostki do spłuczki i pisuaru, które dodatkowo zawierają bakterie wspomagające prawidłowe działanie szamba. Szczegółowe opisy poszczególnych ekologicznych środków czystości oraz instrukcją ich użytkowania można znaleźć w ich opisach.

 

Nasze ekologiczne środki czystości mogą być używane w domach mieszkalnych lub budynkach użyteczności publicznej. Z powodzeniem można stosować je również w kuchniach i łazienkach w zakładach przemysłowych.

 

Masz pytania dotyczące środków czystości? Ekologiczne preparaty to nasza specjalność. Zapraszamy do kontaktu – możesz do nas zadzwonić lub napisać e-mail. Nasi pracownicy z przyjemnością odpowiedzą na wszystkie pytania. Chętnie doradzą również ekologiczne środki czystości, które będą dostosowane do Państwa potrzeb oraz wspomogą działanie systemu kanalizacyjnego.