Ekob-tba » Bakterie do szamba i oczyszczalni, które polecamy

Bakterie do szamba i oczyszczalni, które polecamy

30 lipca 2021

Nasza firma ma wieloletnią tradycję i w ciągu ponad 20 lat nie zmieniła się również wysoka jakość polecanych przez nas produktów.
Oferujemy biologiczne preparaty przeznaczone do dużych oczyszczalni komunalnych oraz niewielkich oczyszczalni przydomowych oraz szamba. Trzeba podkreślić, że są to te same produkty.
Kupując nasze preparaty masz pewność, że we własnym domu stosujesz produkty przeznaczone dla profesjonalistów, skuteczne i pewne w działaniu.
Biologiczne preparaty do szamba lub oczyszczalni firmy EKOB-TBA to gwarantowane bezawaryjne działanie oczyszczalni przydomowej oraz łatwiejsza obsługa szamba.

Specjalne dobrane szczepy mikroorganizmów

Nasze produkty zawierają dobrane szczepy mikroorganizmów wyhodowane w laboratorium mikrobiologicznym i osadzone na porowatych rozdrobnionych skałach pozyskiwanych z dna morskiego. Podłoże dla każdego z naszych biopreparatów jest dobrane odpowiednio do potrzeb osiedlanych na nich mikroorganizmów, co zapewnia skuteczność działania i wieloletnią trwałość naszym produktom.
Te same produkty sprzedajemy do dużych oczyszczalni komunalnych czy przemysłowych, jak i do naszych gospodarstw domowych. Mają one wysoką jakość i po wielokroć udowodnioną skuteczność.
Naszą siłą jest brak zmian w składzie, czy w sposobie produkcji. Metoda produkcji opracowana i opatentowana we Francji przez dziesięciolecia rozprzestrzeniła się w całej Europie, również w naszym kraju.
Warto pamiętać, że sprzedawane przez nas preparaty to w pełni profesjonalne, perfekcyjnie opracowane, a zarazem genialne rozwiązania dla domu i dla profesjonalistów.

Wyselekcjonowane mikroorganizmy do zadań specjalnych

Zawierają mikroorganizmy pochodzące ze środowiska naturalnego, wyselekcjonowane, specjalnie dobrane, do określonych zadań. Skład każdego preparatu jest przemyślany, zgodny z przeznaczeniem, a zawarte w nim mikroorganizmy mają klasę I, są bezpieczne dla ludzi, zwierząt i środowiska naturalnego.
Nasze „Bakterie do oczyszczalni” to niezawodny ACTIFLOC+ kod 402 przeznaczony do oczyszczalni przydomowych z natlenianiem, zawiera wyselekcjonowane bakterie prowadzące sprawny rozkład ścieków w środowisku bogatym w tlen. Preparat radzi sobie również z rozkładem tłuszczy zawartych w ściekach, redukuje piany tłuszczowe. Regularne stosowanie zmniejsza częstotliwość uciążliwych napraw.
Bakterie do szamba” to FOSSES SEPTIQUES kod 603 zawierający bakterie o mniejszym zapotrzebowaniu tlenu, przeznaczone do obróbki szamb i dołów gnilnych, powoduje upłynnienie zawartości szamba, zmniejsza objętość ścieków, zapobiega powstawaniu nieprzyjemnych zapachów.

Rozwiązania na specjalne problemy

Poza tymi podstawowymi produktami oferujemy dodatkowe produkty rozwiązujące określone problemy.
Przy zwiększonym odprowadzaniu tłuszczu do oczyszczalni polecamy stosować preparat FTE kod 609, który stosowany bezpośrednio do odpływów w zlewie w kuchni czy w łazience, zapobiega jednocześnie osadzaniu się tłuszczu w kanalizacji i zapewnia jej nieprzerwaną drożność.
Jeżeli mamy problem za zamuleniem w oczyszczalni proponujemy zastosować płynny preparat DPA kod 612 zawierający żywe mikroorganizmy, udrażniający zarówno rury kanalizacyjne, jak i drenaż rozsączający w oczyszczalni.
W naszej ofercie mamy wiele ekologicznych i skutecznych rozwiązań na nasze domowe codzienne problemy i awarie.
Serdecznie polecamy biologiczne preparaty EKOB-TBA, zapewniając jednocześnie, że mają one wysoką jakość i skuteczność działania.